Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:








Розпочалася реєстрація на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів Хмельницької області

Шановні учні, 27.09.2023 року розпочався прийом заявок на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області. Щоб подати заявку потрібно зареєструватися на даному сайті.

Увага!!! Під час реєстрації вказуйте свої реальні дані.

Учні, що зареєструвалися, мають подати заявку на участь в олімпіаді з персональної сторінки. Після успішної подачі заявки можна відшукати себе в списку учасників. Всі, хто не подав заявку, брати участь в Інтернет-олімпіаді не зможуть.

Учні, що подали заявку на участь в олімпіаді
(таблиця динамічно поновлюється)

Станом на 21.06.2024 18:36:14

Подали заявку: 537
8 клас: 147
9 клас: 180
10 клас: 118
11 клас: 92
TimeRSurNameFirstNameSecondNameRegionSchoolClass
1 КащукДаринаОлексіївнаЯмпільська селищна радаМикласька гімназія9
2 Смолінський АртемСергійовичШепетівський школа-гімназія11
3CахарленкоРоман ОлександровичТеофіпольський Теофіпольська ЗОШ 1-3 ступенів №211
4АбельчукСоломіяАндріївнаКрасилівська міська радаГімназія 39
5АленічеваЛізаАнатоліївнаКрасилівська міська радаКрасилівська гімназія номер29
6АленічеваЛізаАнатоліївнаКрасилівська міська радаКрасилівська гімназія 29
7АндрієнкоЄваОлексіївна Новоушицька селищна радаНовоушицький ліцей Новоушицької селищної ради Хмельницької області9
8АнтонюкДанилоІгоровичАнтонінська селищна радаВеликоорлинська гімназія Антонінської селищної ради Хмелницького району Хмелницької області8
9АнтонюкВіолетаОлегівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка8
10АнтощукАнастасія Олександрівна Старокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка10
11АтаманчукМарінаОлегівнаХмельницький Хмельницький Ліцей №1711
12АшурковаРуслана ОлександрівнаКрасилівська міська радаЧепелівська гімназія імені Петра Шемчука8
13БадонІлляПавловичДеражнянська міська радаЛозівський ліцей9
14Бакуменко РодіонОлександровичКам"янець-Подільська міська радаАнтей10
15БаланюкМаріяДмитрівнаЛетичівська селищна радаЛетичівський ліцей 28
16Балицький Давид ДмитровичКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Поділський ліцей №59
17БальбазоваБогданаОлександрівна Дунаєвецька міська радаДунаєвецький ліцей 19
18Баранов Владислав Олександрович Кам"янець-Подільська міська радаДунаєвецький ліцей №19
19БасовськийДенисДмитровичСудилківська сільська радаСудилківський ліцей8
20БачинськаВіталінаСергіївнаШепетівський ЗОШ 110
21БачинськаВіталінаСегріївнаШепетівська міська радаНВК 110
22БачинськийМихайлоОлександровичЛетичівська селищна радаЛетичівський ліцей №18
23Башинский ЮрійВікторович Нетішинська міська радаНетішинський Ліцей №19
24БезьВеронікаСергіївнаКрасилівська міська радаКрасилівський ліцей11
25Береговий ВадимСергійовичНовоушицька селищна радаНовоушицький ліцей новоушицької селищної ради Хмельницької області 8
26БерезінаОляБорисівнаКам"янець-Подільська міська радаАнтей10
27Березюк Ірина Олександрівна Деражнянська міська радаДеражнянський ліцей №29
28БійчукСвітланаОлегівнаБілогірська селищна радаБілогірський опорний заклад освіти11
29БілаОлександраОлегівнаГуменецька сільська радаГуменецький ліцей9
30Біленька МаріяОлександрівнаПолонська міська радаПолонський ліцей №2 імені О.Боброва11
31БобухКарінаСергіївнаКрасилівська міська радаКрасилівська гімназія номер 39
32БогачДмитроРуслановичДеражнянська міська рада19
33БогуцькаМар'янаВолодимирівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський НВК11
34Боднарчук НаталяАндріївнаХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький обласний ліцей 11
35БоднарчукДаріяСергіївнаГуменецька сільська радаГолосківська гімназія 9
36Боднарчук НаталіяБогданівнаГородоцька міська радаГородоцький ліцей номер 110
37Божок ІванМаксимовичШепетівський Шепетівський НВК №311
38БойкоМирославСергійовичНетішинська міська радаНетішинський академічний ліцей №110
39БойкоСоломіяВасилівнаЗаслучненська сільська радаЗаслучненський ліцей імені Олексія Іщука 9
40БойчукВікторіяВолодимирівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18
41Бондар КінгаАндріївна Славутський ліцей ІІ-ІІІ стСлавутська гімназія ,,Успіх''8
42Бондарчук Анастасія РоманівнаДеражнянська міська радаДеражнянський ліцей №29
43Бондарчук Анастасія РоманівнаДеражнянська міська радаДеражнянський ліцей №29
44БондарчукРоманВасильович  8
45БондарчукЕвелінаВіталіївнаКрасилівська міська рада39
46БорейМаріяОлександрівнаШепетівський Киликиївський НВК10
47БорейАнгелінаПетрівнаГаннопільська сільська радаКиликиївський ліцей11
48БорисюкІванВікторовичСтаросинявська селищна радаНовосинявський ліцей8
49БратцівМаріяАндріївнаБерездівська сільська радаБерездівський ліцей10
50БрезіцькийКостянтин ОлександровичДунаєвецька міська радаДунаєвецький ліцей 49
51БрилаАнастасіяІгорівнаГородоцька міська радаГородоцький ліцей 19
52Букаєва Єлизавета Андріївна Красилівська міська радаВолицька гімназії імені Миколи Бойко 9
53БушмакінаОлександраДмитрівнаКрасилівська міська радаКрасилівська гімназія 28
54ВаколюкМиколаЮрійовичХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей ||-||| ступенів Хмельницької обласної ради11
55Васильцов ВіталійСергійович Летичівська селищна радаЛетичівський ліцей номер 29
56ВасільєваЯнаВалентинівнаЗаслучненська сільська радаЗаслучненський ліцей імені Олексія Іщука 8
57Ващук Іванна РусланівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівська ЗОШ №78
58ВащукДмитроОлександровичАнтонінська селищна радаБілогірський ліцей імені І.О.Ткачука11
59ВащукДмитроОлександровичБілогірська селищна радаБілогірський ліцей імені І.О.Ткачука11
60ВигоняйлоМиколаАндрійовичПолонська міська радаПолонський ліцей №2 ім. О. Боброва8
61Висоцька Вероніка В'ячеславівна Білогірська селищна радаБілогірський опорний заклад освіти імені І. О. Ткачука10
62ВінічукСергійМиколайовичСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський НВК9
63ВінникПоліна Антонівна Кам"янець-Подільська міська радаЛіцей "Славутинка"8
64Вітічок Каміла ДмитрівнаАнтонінська селищна радаНетішинський академічний ліцей10
65ВітковськаАннаБорисівнаНетішинська міська радаНетішинська Гімназія Ерудит8
66Власюк Світлана Олександрівна Нетішинська міська радаАкадемічний ліцей 11
67ВласюкАнастасіяАндріївнаСудилківська сільська радаСудилківський ліцей 9
68ВоробйовДмитроВолодимировичСтаросинявська селищна радаАдампільський ліцей8
69ГаврилюкМаксимОлеговичКрупецька сільська радаКрупецький ліцей9
70ГаврилюкОльгаОлегівнаБілогірська селищна радаБілогірський ліцей8
71ГаймісаренкоІннаІгорівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівська ЗОШ №79
72ГалатюкАннаЮріївна Нетішинська міська радаНетішинська гімназія «Енергія»8
73Галицька ВікторіяСергіївнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка8
74ГалійАнтонЮрійовичСлавутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути11
75ГаромКарінаПавлівна Шепетівська міська рада38
76ГвоздовськаСофіяІгорівнаХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради11
77ГвоздовськаСофіяІгорівнаВіньковецький Подолянський НВК11
78ГеворкянОльгаЗавенівнаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ стСлавутський ліцей ll-lll Хмельницької обласної ради11
79Герасимчук ОлександраВалеріївна Летичівська селищна радаЛетичівський ліцей №211
80ГерасимчукСофіяВікторівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівська ЗОШ №710
81ГильКостянтин ВалерійовичЛетичівська селищна радаЛетичівський ліцей 2 8
82ГилюкДаріяВолодимирівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівська ЗОШ №78
83Гладій АрсенАндрійович Чемеровецька селищна радаЛіцей №19
84ГлушанецьЮліяЛеонідівнаБерездівська сільська радаМалоправутинський ліцей10
85ГлушкоАртьомЮрійовичНетішинська міська радаНетішинська гімназія "Гармонія"9
86Гнатишко ВалеріяОлександрівнаКрасилівська міська радаГімназія №39
87ГниліцькийЗахарМиколайовичСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей імені Михайла Семеновича Рудяка10
88ГнотАннаВалентинівнаБілогірська селищна радаБілогірський опорний заклад освіти імені І. О. Ткачука10
89ГоліцинаМаргаритаКостянтинівнаСтаросинявська селищна радаСтаросинявський ліцей імені Олександра Романенка10
90ГоловачоваАнастасіяДмитрівнаБілогірська селищна радаБілогірський ліцей ім. І.О. Ткачука11
91ГоловчакСофіяБогданівнаСлавутська міська радаСлавутська гімназія 69
92ГолосієнкоІлляАнатолійовичШепетівська міська радашкола-гімназія10
93ГонтарРоманСергійович Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівліцей 2-3 ступенів 11
94Гонтарук ОльгаВолидимирівнаНетішинська міська радаНетішинський академічний ліцей10
95ГончарукАннаІванівнаПлужненська сільська радаКунівський ліцей 10
96Гончарук Анна Іванівна Плужненська сільська радаКунівський ліцей10
97Горбенко Аліна Олександрівна Деражнянська міська радаДеражнянський ліцей №29
98Горбенко Аліна Олександрівна Деражнянська міська радаДеражнянський ліцей №29
99ГордієнкоВалерійМиколайовичРозсошанська сільська радаРозсошанський ліцей9
100ГоцалюкАнастасіяОлександрівнаКрасилівська міська радаКрасилівський ліцей11
101ГречушнийМиколаГеннадійович Теофіпольська селищна радаТеофіпольський ліцей № 210
102Грибачов НазарЮрійовичКам"янець-Подільська міська радаЛіцей Антей8
103ГринюкМаріяВасилівнаХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради11
104ГромоваВалеріяЄвгенівнаШепетівська міська радаШепетівська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №1 9
105ГрушковськийОлексійЮрійовичМаківська сільська радаСлобідкорахнівська гімназія8
106ГудимОлександрВіталійовичГаннопільська сільська радаКиликиївський ліцей9
107ГулеватийРостиславСергійовичХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей 2-3 ступенів11
108Гуменюк АнтонМихайлович Кам"янець-Подільська міська радаЛіцей "Славутинка" ХОР9
109ДанилевськийДенисВікторовичХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів11
110ДанилюкМаксимВікторовичПлужненська сільська радаКунівський ліцей9
111Дашевська Софія ОлександрівнаКрасилівська міська рада29
112ДемчукІванСергійовичСлавутська міська радаСлавутська гімназія №19
113ДемчукОлександрМиколайовичШепетівська міська радаШепетівський НВК√19
114Денисова Анастасія Сергіївна Кам"янець-Подільська міська радаліцей Славутинка 9
115Дерикот АлінаАндріївнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівське НВК9
116ДисаОлександраЯрославівнаКрасилівська міська радаЧернелівська гімназія ім. О. Й. Михайлюка8
117ДобронравоваАнастасіяВІадимівнаГаннопільська сільська радаКиликиївський ліцей8
118ДовгалюкГаннаСергіївнаНетішинська міська радаНетішенський академічний ліцей10
119ДондюкОлександраОлександрівнаКрупецька сільська радаПолянська гімназія8
120ДорошОлексійВікторовичКам"янець-Подільська міська радаПриватний НВК Антей8
121Дорошенко МаринаВячеславівнаНетішинська міська радаНетішинський ліцей №111
122Дрезналь Аліса Андріївна Чемеровецька селищна радаВишнівчицький ліцей імені С. М. Раєвського 9
123Дубіна Владислав Миколайович Славутська міська радаСлавутська гімназія "Успіх"9
124Дубравський ВадимМиколайович Нетішинська міська радаНетішинська гімназія Гармонія 8
125ДударДомінікаОлегівнаНетішинська міська радаНетішинській ліцей "Ерудит"8
126ДударБогданВасильовичПолонський Полонська ЗОШ I-III ст №310
127ДулевичВікторіяВолодимирівнаХмельницька міська радаліцей 118
128ДьомінаАнастасіяРусланівна Шепетівський Судилківський ліцей 10
129ДьомічеваАннаОлександрівнаНетішинська міська радаНетішинський ліцей №39
130Дьомічева АннаОлександрівнаНетішинська міська радаНетішинська гімназія «Ерудит»9
131ДячукАнгелінаПетрівнаСудилківська сільська радаСудилківський ліцей10
132ЖищинськаАннаСергіївнаАнтонінська селищна радаХмельницький ліцей 179
133Жовнір АнтонАнатолієвичПлужненська сільська радаКунівський ліцей9
134ЖуравельМаксимОлександровичХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей ІІ - ІІІ ступенів хмельницької обласної ради11
135ЗабарнюкВікторіяВасилівнаШепетівський Шепетівський НВК №310
136Заблоцька ВікторіяОлександрівнаШепетівська міська рада89
137Завальнюк Вікторія Олексіївна Плужненська сільська радаКунівський ліцей8
138ЗагороднийОлександрІгоровичХмельницький Гімназія №111
139ЗагоруйкоЛюдмилаВікторівнаСтаросинявська селищна радаПилявський ліцей8
140ЗагоруйкоНадіяАнатоліївнаГуменецька сільська радаГолосківська гімназія 9
141Загрубська Анастасія Віталіївна Нетішинська міська рада29
142ЗадворнаОльгаОлексіївнаІзяславський Ізяславський ліцей №5 ім. О.П.Онищука10
143ЗадворнаЮліяЮріївнаСлавутська міська радаСлавутська гімназія №38
144ЗадніпровськаТетяна ВадимівнаХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівЛіцей №118
145Заїка АнгелінаОлександрівнаЛетичівський Летичівський ліцей 210
146ЗаклецькаСофіяОлексіївнаНоводунаєвецька селищна радаДунаєвецький ліцей9
147ЗалевськаОльгаСергіївнаГородоцька міська радаГородоцький ліцей №111
148ЗацепанюкВладиславаМиколаївнаБілогірська селищна радаБілогірський ліцей8
149ЗлобінНестор ЮрійовичАнтонінська селищна радаСлавутська гімназія №19
150ЗотоваАлінаМиколаївнаГрицівська селищна радаГрицівський ліцей10
151ЗуєваІринаМиколаївнаШепетівська міська радаЗагальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського9
152ЗуєваМаріяМиколаївнаШепетівський Шепетівський НВК 1 ім. М. С. Дзявульського11
153ІгнатенкоІванАндрійовичХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради11
154Ільчук ІванАндрійович Славутська міська радаСлавутський ліцей 11
155Ільчук ІванАндрійович Славутська міська радаСлавутський ліцей Славутської міської ради11
156КадюкВікторіяВасилівнаЗакупненська селищна радаІвахновецька гімназія8
157КамінськийДмитроМихайловичКам"янець-Подільська міська радаЛіцей №139
158КанівецьКирилоАндрійовичШепетівська міська рада38
159Капелюшна Єлизавета Романівна Деражнянська міська радаДеражнянський ліцей 29
160Капелюшна Єлизавета Романівна Деражнянська міська радаДеражнянський ліцей 29
161КарпенкоВікторіяОлегівнаХмельницька міська радаХмельницький ліцей №1711
162КаспроваКаролінаОлександрівнаДунаєвецький Маківський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум"10
163КащукЛізаОлексіївнаЯмпільська селищна радаМикласька гімназія8
164КаяфаМирославВалентиновичЩиборівська сільська радаЩиборівська ЗОШ8
165КаяфаМирославВалентиновичЩиборівська сільська радаЩиборівська ЗОШ І-ІІІ ст 8
166КилимникАртемВ'ячеславовичСтаросинявська селищна радаПасічнянський ліцей імені Ігоря Русого Старосинявської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області8
167Кирик ДмитроАндрійовичСтарокостянтинівський 611
168КириченкоДмитроСергійовиичНетішинська міська радаНВК №310
169КлимчукВіталінаАліківнаЯмпільська селищна радаДідковецька9
170КовальовБогданВалерійовияХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей ||-||| ступенів11
171КовальчукЯрославАндрійовичНетішинська міська рада29
172Ковальчук ВіталійОлександровичДунаєвецька міська радаДунаєвецький ліцей N111
173Ковальчук Дар'я Сергіївна Славутська міська радаСлавутський ліцей Славутської міської ради 10
174КовальчукАнастасіяСтепанівна Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів11
175Ковальчук ОлександрВасильовичДеражнянська міська радаЛозівський ліцей10
176КовбасовськийВалентинЮрыйовичБілогірський Ямпільський ліцей11
177Ковбасовський ВалентинЮрійовичСлавутський ліцей ІІ-ІІІ стСлавутський ліцей ll-lll Хмельницької обласної ради11
178КогуньСофіяВ'ячеславівнаЧемеровецька селищна радаКрасноставська гімназія9
179КожухарДмитроВладиславовичЛетичівська селищна радаЛетичівський ліцей 1, Летичівської селищної ради, Хмельницького району Хмельницької області 9
180Козачук Максим Сергійович Старокостянтинівська міська радаСтракокостянтинівський ліцей Ім.М.С.Рудяка8
181Козачук КостянтинОлександровичСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський НВК11
182КозубСофіяВалентинівна Шепетівська міська радаНетішинська гімназія Гармонія9
183КолесникІванОлеговичНетішинська міська рада19
184Колеснік АннаОлександрівнаДеражнянський Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №310
185КолибаАнтонВолодимировичЯмпільська селищна радаВоробіївська гімназія9
186Колісник АннаОлександрівна Старокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський НВК 11
187КолобаєваКрістінаОлександрівнаКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський ліцей №510
188КомісароваІринаВікторівнаСлавутська міська радаСлавутська гімназія №3 Славутської міської ради9
189КондрачукАртемПавловичСудилківська сільська радаСудилківський ліцей10
190КононовМаксимДмитровичШепетівська міська радаНетішинська гімназія" Гармонія"9
191КононюкХристинаВасилівнаАнтонінська селищна радаКорчівська ЗОШ І-ІІІ ступенів9
192Конусь Владислав ОлександровичКрасилівська міська радаКрасилівська гімназія №39
193КорміліцинаАлісаОлександрівна Шепетівська міська радаНетішинська гімназія «Ерудит»8
194КоробчукВарвараСергіївнаГуменецька сільська радаЦиківська гімназія8
195КорольВарвараМихайлівнаДеражнянська міська рада39
196КорольчукНазарСерїйовичБілогірський Білогірський опорний заклад освіти імені І. О. Ткачука11
197КоротковДмитроВолодимировичШепетівська міська радаШепетівська ЗОШ №88
198Корчинський Владислав Русланович Кам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський ліцей "Славутинку"10
199КосевичОлександраОлександрівнаДеражнянський Деражнянський ліцей №110
200Костур НазарійВіталійовичГородоцький Городоцький ліцей №111
201КотюкСофіяЛеонідівнаХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей 11
202КочуренковаКатеринаВасилівнаСлавутський 111
203КравчукДаріяПетрівнаТеофіпольська селищна радаТеофіпольський ліцей №28
204КравчукНазарЮрійовичДеражнянська міська радаДеражнянський ліцей 38
205КравчукДмитро ДмитровичКрасилівська міська радаКрасилівський ліцей10
206КрамарВадимОлеговичРозсошанська сільська радаМихайлівський ліцей10
207Крамар Наталія Олегівна Розсошанська сільська радаМихайлівський ліцей 8
208КрасильніковаМаріяЮріївнаСтарокостянтинівський 911
209КрасножонийЯрославІвановичЯмпільська селищна радаЯмпільський ліцей8
210Красуцький АрсенійЯрославовичХмельницька міська радаХмельницький ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради10
211Кремінський Назарій СтаніславовичНовоушицька селищна радаНовоушицький ліцей Новоушицької селищної ради Хмельницької області 9
212КрентовськаДар'яОлександрівнаЧемеровецька селищна радаЧерчецький ліцей8
213КрупкоАрінаРусланівна Старокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа 1ст.,гімназія» 8
214Кузнєцова Катерина Максимівна Кам"янець-Подільська міська радаЛіцей "Славутинка"9
215КузьмінськаСофіяВіталіївнаСудилківська сільська радаСудилківський ліцей8
216Куйдич Олександра ОлександрівнаЯмпільська селищна радаМикласька гімназія8
217КукуєвОлексій Вікторович Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей Хмельницької обласної ради 11
218КуліленкоМаксимАндрійовичГуменецька сільська радаГолосківська гімназія 9
219КульпінськийНазарЮрійовичЧемеровецька селищна радаЧемеровецький Ліцей №19
220КупчикГаннаОлегівнаДунаєвецька міська радаДунаєвецька ліцей 49
221Куржинська Дарʼя Олексіївна Нетішинська міська радаАкадемічний ліцей 11
222КурилоВеронікаІгорівнаХмельницька міська радаХмельницький ліцей 1710
223КурілінВадимСергійовичЧемеровецька селищна радаСвіршковецький ліцей8
224КуровськаІринаЮріївнаДунаєвецька міська радаДунаєвецький ліцей №311
225КусаковськаВеронікаАнатоліївнаДунаєвецька міська радаДунаєвецький ліцей №310
226Кутова Софія Борисівна Теофіпольська селищна радаТеофіпольський ліцей номер 210
227Кучерук УльянаОлександрівнаВіньковецький Майдано-Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст11
228Кучерук Богдан Петрович Шепетівська міська радаГімназія №48
229КучманюкТетянаОлександрівнаАнтонінська селищна радаСтарокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 110
230КучманюкТетянаОлександрівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 110
231КушнерукНазарАркадійовичНетішинська міська рада39
232КушнірукСофіяІванівнаКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський ліцей "Славутинка" Хмельницької обласної ради8
233КшановськийВолодимирЮрійовичНоводунаєвецька селищна радаДунаєвецький ліцей Новодонаєвецької селищної ради10
234Лавренчук Богдан ПетровичРозсошанська сільська радаМехайлівський ліцей9
235ЛагодзінськийВладиславВіталійовичКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський ліцей "Славутинка"Хмельницької обласної ради8
236ЛаготюкНазарВікторовичТеофіпольська селищна радаПоляхівський ліцей8
237Лазарєв ВіталійАртемовичСлавутська міська радаГімназія номер 48
238ЛазарчукСофіяВасилівнаНетішинська міська радаЛіцей 39
239ЛатюкАнастасіяДмитрівнаГуменецька сільська радаГуменецький ліцей8
240ЛахайСофіяВіталіївнаШепетівська міська радаГімназія №3 Шепетівської міскої ради Хмельницької області8
241ЛевковВладиславАнтоновичСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка10
242ЛевковВладиславАнтоновичСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей10
243Лемешко МаксимВіталійовичАнтонінська селищна радаКрасилівська гімназія №29
244Лескова Катерина Олександрівка Нетішинська міська рада19
245ЛисенкоСвятославСергійовичВійтовецька селищна радаКупільський ліцей Війтовецької селищної ради8
246Ліжанський Богдан Михайлович Плужненська сільська радаКунівський ліцей9
247ЛіннікКатеринаОлександрівнаСудилківська сільська радаСудилківський ліцей8
248ЛітвіновБогданОлексійовичЛетичівська селищна радаЛетичівський Ліцей №211
249ЛітвінчукІннаВалентинівнаЯмпільська селищна радаМикласька гімназія8
250Ліщенко ЯнаОлександрівна Улашанівська сільська радаЖуківська філія Улашанівського ліцею імені Володимира Марковського 9
251ЛопатинськийВладиславОлександровичКам"янець-Подільська міська радаКам'янець Подільський ліцей Славутинка Хмельницької обласної ради8
252ЛоранМаріяВладиславівнаДеражнянський Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 імені Героя України Івана Зубкова10
253ЛосьВладиславВолодимировичКрасилівська міська радаКрасилівський ліцей10
254ЛосьВладиславВолодимировичКрасилівська міська радаКрасилівська гімназія №110
255ЛубкоМаріяРоманівнаГуменецька сільська радаГуменецький ліцей8
256Лукіянішена Анастасія Ігорівна Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради 10
257Лукова ВікторіяОлегівнаХмельницька міська радаЛіцей №99
258Лук'янчук Артур Миколайович Плужненська сільська радаКунівський ліцей 9
259Лук'янчукБогданРомановичГородоцька міська радаГородоцький ліцей номер 110
260Лучинець Дар'яВадимівна Нетішинська міська радаНетішинський академічний ліцей 18
261Лучинець Дар'яВадимівна Нетішинська міська радаНетішинський академічний ліцей 19
262ЛучковськийДмитроОлександровичЛетичівська селищна радаЛетичівський ліцей 19
263Любченко ДенисВалентиновичХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницкий ліцей 2-3 ступенів 9
264ЛяшенкоКостянтинЯрославовичШепетівська міська радаГімназія №39
265Мадудяк ПавлоВ'ячеславовичКам"янець-Подільська міська радаПНВК (Антей)9
266Мазур Ася Миколаївна Дунаєвецька міська радаГолозубинецький ліцей 9
267Майорова ДашаОлександрівнаСтарокостянтинівська міська рада2 велика(Старокостянтинівського ліцею їм М С Рудяка)8
268МакароваКрістінаАндріївнаВолочиська міська радаВолочиський НВК11
269Макарчук Катерина МихайлівнаКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський ліцей №510
270Максимчук Володимир Миколайович Ізяславська міська радаІзяславський ліцей №5 імені О. П. Онищука10
271Максимчук ПетроПетровичСлавутська міська радаСлавутська гімназія №19
272МаксімовАндрійІгоровичСтароушицька селищна радаГрушківський ліцей10
273МалевичТетянаБогданівнаКрасилівська міська радаКульчинківська ЗОШ І-ІІ ступенів9
274МалевичТетянаБогданівнаКрасилівська міська радаКульчинківська гімназія9
275Мальчевська АннаСергіївна Антонінська селищна радаКременчуківський ліцей 11
276Манєкіна СофіяДмитрівнаСтаросинявська селищна радаСтаросинявський ліцей імені О.Романенка9
277МартиновМаксимВікторовичДунаєвецька міська радаГолозубинецький ліцей Дунаєвецької міської ради10
278МартинюкОлександрМиколайовичСлавутська міська радаСлавутська гімназія №58
279МарущакВладиславРомановичМеджибізька селищна радаТребуховецька ЗОШ 1-3 ст9
280МарченкоУлянаВолодимирівнаШепетівська міська радаНетішинська гімназія "Ерудит"8
281Матвійчук КатеринаВікторівнаНетішинська міська радаНетішинська Гімназія Ерудит8
282МацунВікторіяОлександрівнаНетішинська міська радаНетішинський ліцей 19
283Мацун НадіяВасилівна Нетішинська міська рада110
284МацюкАнастасія Андріївна Славутська міська радаСлавутська гімназія №49
285МедведчукДіанаАнатоліївнаЯмпільська селищна радаЯмпільський ліцей9
286МедведчукДіанаАнатоліївнаЯмпільська селищна радаЯмпільський ліцей9
287МельникМаксимМихайловичКам"янець-Подільська міська радаПриватний НВК "Антей"9
288МельникЮліанаМиколаївнаМаківська сільська радаШатавський НВК9
289МельникДаріяРусланівнаСтарокостянтинівський 210
290МиколюкЗахарВіталійович Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей 2 - 3 ступенів9
291МихальчишинБогданТарасовичСлавутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути11
292МишакМаксимАндрійович Гвардійська сільська радаГвардійський ліцей11
293Мізгірьов СвятославСергійовичНетішинська міська радаНетішинські ліцей 39
294МілюковОлександрСергійовичХмельницький Ліцей №1711
295МінашкінаТетянаОлегівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський НВК10
296МіснікАннаАндріївнаНетішинська міська радаНетішинський академічний ліцей8
297МішкаловаОрисяОлексіївнаЧемеровецька селищна радаКрасноставська гімназія8
298МогилевськаЄваОлександрівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський НВК8
299МокраМаргаритаПавлівнаХмельницька міська радаХПЛ "Мої Обрії"11
300МорозовськаЮліяЙосипівнаНоводунаєвецька селищна радаДунаєвецький ліцей Новодунаєвецької селищної ради11
301МоскаленкоІлляІвановичГородоцька міська радаГородоцький ліцей №110
302МоскаленкоДар‘яІгорівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка11
303МохНазарСергійовичСлавутський ЗОШ 1-3 ступенів номер 110
304МоцегловаТетянаРоманівнаШепетівський Судилківський ліцей11
305МручакОлегОлеговичНетішинська міська радаНетішинська гімназія "Енергія"8
306МулярПолінаВадимівнаДунаєвецький Маківський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум"10
307Мушинська Юлія ОлександрівнаМаківська сільська радаМаківський ліцей 10
308МуштинВолодимирОлександровичСудилківська сільська радаСудилківський ліцей8
309Муштук АннаСергіївна Нетішинська міська радаНетішинська гімназія «Енергія»8
310Наврощук АртемВасильович Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький обласний ліцей11
311Надахівський Ростислав Русланович Деражнянська міська радаДеражнянський ліцей номер 38
312Назаренко Олександра Сергіївна Шепетівська міська радаГімназія №18
313Назарук ТарасВікторовичБілогірський Сушовецький ліцей10
314НазарукВадимВікторовичБілогірський Сушовецький ліцей10
315Найдюк МаксимОлеговичІзяславська міська радаІзяславський ліцей 511
316НайчукДмитроОлександрович Деражнянська міська радаДеражнянський ліцей номер 38
317НаконечнийОлександрЮрійовичХмельницька міська радаСлавутська гімназія №19
318Нестерук Альона Олексіївна Улашанівська сільська радаЖуківська філія Улашанівсього ліцею9
319НижникЄлизаветаОлександрівнаХмельницький НВК №910
320Нікітчук Тарас Ігорович Нетішинська міська рада1(ліцей)10
321НіконішинаОльгаРусланівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С. Рудяка9
322Новіков ІванДенисовичШепетівська міська радаНетішенський ліцей н.39
323ОблядрукНазарОлеговичАнтонінська селищна радаНовоушицький ліцей Новоушицької селещної ради Хмельницької області8
324ОгністаОлександраВолодимирівнаАнтонінська селищна радаХмельницький обласний ліцей10
325Огородник Ольга Юріївна Шепетівська міська радаСлавутський ліцей Славутської міської ради10
326Одрихівська Анастасія Олександрівна Летичівська селищна радаЛетичівський ліцей №211
327Окуневська ОльгаВолодимирівна Ганнопільська сільська радаГаннопільський ліцей 9
328Олексюк Михайло Валерійович Нетішинська міська радаАкадемічний ліцей 8
329ОлійникВолодимирОлеговичХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький обласний ліцей 2-3ступенів10
330ОнишкоАртемАндрійович Щиборівська сільська радаЩиборівська ЗОШ 1-3 ступенів8
331ОнищукАрсенПавлович Берездівська сільська радаМалопоавутинський ліцей10
332ОнофрійчукІринаІгорівнаДеражнянська міська радаДеражнянський ліцей N39
333ОсаульчукОлександрОлеговичСтаросинявська селищна радаЦимбалівська гімназія9
334ОстапенкоАннаСергіївна Старокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка9
335ОстровськийТимофійМиколайовичДунаєвецька міська радаДунаєвецький ліцей №49
336ОстровськийТимофійМиколайовичДунаєвецька міська радаДунаєвецький ліцей №49
337ОховРоманОлексійовичАнтонінська селищна радаСЗОШ№1211
338Очеретний ОлександрВолодимировичНоводунаєвецька селищна радаДунаєвецький ліцей Новодунаєвецької селищної ради10
339Павлова Анна Іванівна Плужненська сільська радаКунівський ліцей11
340ПавловаВікторія МиколаївнаЗакупненська селищна радаІвахновецька гімназія9
341Пампушний Артем РуслановичЛетичівська селищна радаЛетичівський ліцей 28
342ПанасюкДмитрійОлександровичЯмпільська селищна радаМикласька гімназія8
343Панзига КатеринаІгорівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей8
344Панчук Юрій Миколайович Антонінська селищна рада39
345ПариквашДаріяВіталіївнаСтаросинявська селищна радаПасічнянський ліцей імені Ігоря Русого Старосинявської селищної рвди Хмелницького району Хмельницької області10
346Партика Євген Володимирович Староушицька селищна радаСтароушицький ліцей10
347ПасєкаАнастасіяІгорівнаЗаслучненська сільська радаЗаслучненський ліцей імені Олексія Іщука 9
348ПаскаВікторіяВолодимирівнаШепетівський Нетішинмьуий НВК10
349Пастушок Аліна Миколаївна Нетішинська міська радаНетішинський ліцей 111
350Пашаєва Кіра Ельдарівна Летичівська селищна радаЛетичівський ліцей н.29
351ПеньковийАндрій ВасильовичКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський ліцей 158
352ПеребийнісАнтонПавловичХмельницька міська радаХмельницький Ліцей 179
353ПерепелицяАнастасіяІгорівнаБілогірський Ямпільський ліцей10
354Перчук Аліна Ігорівна Плужненська сільська радаКунівськи ліцей10
355ПерчукДіанаОлександрівнаПлужненська сільська радаКунівський ліцей8
356ПетелькоСофіяМиколаївнаЧемеровецька селищна радаЧерчецький ліцей 8
357Петренко Анастасія Сергіївна Антонінська селищна радаВолицька гімназія імені Миколи Бойка 9
358Петренко Анастасія Сергіївна Красилівська міська радаВолицька гімназія імені Миколи Бойка 9
359ПетрівськаІваннаОлегівнаКрасилівська міська радаКрасилівська гімназія №4 ім. П.Кізюна8
360ПетровПетроПетровичНоводунаєвецька селищна радаДунаєвецький ліцей11
361ПеченюкКатеринаВасилівнаГрицівська селищна радаГрицівський ліцей10
362ПечиногаСофіяАнатоліївнаДеражнянський Деражнянська ЗОШ |-||| ст. №311
363ПилипчукЯрославОлександрКам"янець-Подільська міська радаЛіцей 19
364ПіддубнякАнгелінаВасилівнаБілогірська селищна радаСушовецький ліцей8
365ПіжикДмитроОлекійовичСлавутська міська рада69
366ПобережнаЮліяМихайлівнаЯмпільська селищна радаВ'язовецька гімназія8
367ПобережнийЯрославМихайловичВіньковецька селищна радаВіньковецький ліцей9
368ПогуранськийІванІвановичКам"янець-Подільська міська радаЛіцей "Славутинка"9
369ПолітовАртемОлександровичМаківська сільська радаШатавський ліцей10
370Поліщук АнеліяМиколаївна Нетішинська міська рада111
371ПоліщукАнастасія ІгорівнаДеражнянська міська радаДеражнянський Ліцей N18
372Поліщук РоманАнатолійович Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівЛіцей11
373ПолонськийМаксим ВолодимировичСтаросинявська селищна радаМшанецький ліцей10
374ПоляновськийДенисАнатолійовичКрасилівська міська радаКрасилівська гімназія №29
375ПолянськийОлександрАнатолійовичКам'янець-ПодільськийЧемеровецький НВК №210
376Поплавський ІванВасильович Чемеровецька селищна радаЧемеровецький ліцей номер 1 8
377ПопчукОлександраІванівнаНетішинська міська радаНетішинський академічний ліцей 10
378Посонська Марія Сергіївна Хмельницька міська радаЛіцей №7 Хмельницької міської ради 8
379ПотанськийВікторВікторовичКам"янець-Подільська міська радаПриватний НВК "Антей"9
380ПрочнийНазарСтепановичГуменецька сільська радаГолосківська гімназія 9
381ПрусВадимВасильовичХмельницький Ліцей №1711
382Пшеничко Анастасія Віталіївна Новоушицька селищна радаНовоушицький ліцей Новоушицької селищної ради Хмельницької області9
383РадзівонЯрославГригоровичХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницкий лицей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради10
384РадовинчикОксанаЮріївнаСлавутський Нетішинська ЗОШ 210
385РадюкСофіяМиколаївнаСлавутський Нетішинський НВК 10
386РекрутнякЮліяОлександрівнаНовоушицька селищна радаНовоушицький ліцей9
387Рекрутняк ЮліяОлександрівнаАнтонінська селищна радаНовоушицький ліцей9
388РибакВікторіяВалеріївнаДеражнянська міська радаЛіцей №29
389РибакВікторіяВалеріївнаДеражнянська міська радаЛіцей №29
390РижанськийАндрійОлександровичХмельницька міська радаХмельницький ліцей №179
391РижанськийАндрійОлександровичХмельницька міська радаХмельницький ліцей №179
392РижковНазарЛеонідовичБілогірська селищна радаСушовецький ліцей10
393РиндикКатеринаПавлівнаДунаєвецька міська радаДунаєвецький ліцей №110
394РихлевськаТетянаВ'ячеславівнаАнтонінська селищна рада38
395Роговська Валерія Анатоліївна Шепетівська міська радаБерездівський ліцей 10
396РозводівськаВєронікаАндріївнаДеражнянська міська радаДеражнянський ліцей N 39
397Розумей ІванТарасович Білогірська селищна радаБілогірський ліцей10
398РойОлександра СергіївнаНетішинська міська радаНетішинський академічний ліцей 10
399Романова Кіра Віталіївна Нетішинська міська радаГімназія "Гармонія"8
400РоманчукАлінаТарасівнаТеофіпольська селищна радаПоляхівський ліцей11
401РудийМатвійОлексійовичДеражнянська міська радаЛозівський ліцей8
402РудницькаВалеріяПавлівнаКрасилівська міська рада38
403РуснакМиколаОлеговичКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський ліцей "Славутинка" Хмельницької обласної ради 8
404Савенко Валерій Миколайович Хмельницька міська радаЛіцей №7 Хмельницької міської ради8
405Савєльєва ЯнаВіталіївнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка9
406СавіцькийБогданМиколайовичАнтонінська селищна радаКорчівська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
407СавченкоАнастасіяОлександрівнаШепетівська міська радаНВК № 39
408Савчук Марія АндріївнаШепетівська міська радаШкола -гімназія8
409Савчук Софія Олександрівна Старокостянтинівська міська рада28
410СагайдакЄваРоманівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівська гімназія - школа №99
411Садовінська Віолетта Віталіївна Кам"янець-Подільська міська радаЧерчецький ліцей 8
412Салюк ТимофійПетровичГрицівська селищна радаКрачанівська гімназія 8
413СамуникАнгелінаОлегівнаДунаєвецька міська радаДунаєвецький ліцей №18
414СахненкоОлексійСергійовичШепетівська міська радаШепетівська гімназія №19
415Сащук ЯрославРостиславовичЛетичівська селищна радаЛетичівський ліцей №211
416Семенчук Іванна Олександрівна Славутський ліцей ІІ-ІІІ стСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів 11
417СеменюкБогданВікторовичАнтонінська селищна радаГімназія номер 68
418СененкоВіталійІгоровичБілогірська селищна радаБілогірський ліцей ім. І.О.ткачука11
419Сенишен КостянтинСергійовичЧемеровецька селищна радаКугаєвецький ліцей10
420СеніваМаріяРоманівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка9
421СергаАнастасія Олександрівка Летичівська селищна радаЛетичівський ліцей 28
422СередаАлінаОлександрівнаКрасилівська міська радаКрасилівський ліцей11
423Середюк АннаТарасівна Хмельницька міська радаЛіцей 7 8
424СимоніМихайлоРомановичБілогірська селищна радаБілогірський ліцей8
425СікаленкоЮліяМаксимівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа 1 ступеня, гімназія" імені Героя України С.М. Бондарчука9
426Сімак Ксенія Василівна Хмельницька міська радаЛіцей 118
427СімінчукЗорянаСергіївнаСлавутська міська радаСлавутська гімназія «Успіх»8
428СінькевичСоломіяЮріхвнаШепетівська міська рада49
429СінькевичСоломіяЮріхвнаШепетівська міська радаНетішинська гімназія "Енергія"9
430СкибіцькийБогданЮрійовичНоводунаєвецька селищна радаДунаєвецький ліцей Новодунаєвецької селищної ради10
431СкиданАртемОлександровичКам"янець-Подільська міська радаприватний НВК «Антей»8
432СкопецькаМаргаритиЮріївнаЧемеровецька селищна радаКугаєвецький ліцей9
433Скопецька МаргаритаЮріївнаЧемеровецька селищна радаКугаєвецький ліцей9
434Скопецька МаргаритаЮріївнаЧемеровецька селищна радаКугаєвецький ліцей8
435Скрипковська Анна ВікторівнаПлужненська сільська радаКунівський ліцей11
436Слободян ВікторіяМиколаївнаЯмпільська селищна радаДідковецька9
437СлуханськийТарасВасильовичНетішинська міська радаНетішинський ліцей №410
438Смик Крістіна Віталіївна Миролюбненська сільська радаМиролюбненський ліцей8
439СмичокСофіяРусланівнаНетішинська міська радаНетішинський академічний ліцей 10
440СнісарАртемІгоровичХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницкий лицей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради10
441СоботовичІлляОлександровичДеражнянська міська радаКопачівська гімназія8
442СоваТетянаВіталіївнаГаннопільська сільська радаГаннопільський ліцей9
443СовякОлександрОлександровичГуменецька сільська радаКолубаївська гімназія9
444Сокальська КатеринаОлегівнаГородоцька міська радаГородоцький ліцей №111
445Соколовська Юлія Валеріївна Плужненська сільська радаКунівський ліцей 9
446СолоненкоМаксимВолодимировичНетішинська міська рада310
447СосновськийБогданЮрійовичЧемеровецький Чемеровецький НВК №110
448СтаростюкВладиславІгорович Старокостянтинівський Старокостянтинівський ліцей імені М. С. Рудяка10
449Степанова Аліна Ігорівна Старокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка9
450Стефанська КатеринаПетрівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка9
451Стецюк Дар'яІгорівна Антонінська селищна радаЧемеровецький ліцей №18
452СтецюкАртемСергійовичНетішинська міська радаНетішинська гімназія "Ерудит"9
453СтецюкПетроПетровичСтарокостянтинівський Старокостянтинівський НВК10
454СтецюкЯрославАндрійовичСлавутська міська радаСлавуцький Ліцей 11
455СтойкоОлександрВолодимировичШепетівська міська радашкола-гімназія9
456СТОРОЖИШИНАНТОНРОМАНОВИЧСтарокостянтинівський СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКА ЗОШ №111
457СтратюкСтаніславМиколайовичАнтонінська селищна радаКунівський ліцей9
458Стремінська Уляна Юріївна Деражнянська міська рада39
459Ступак Анна Русланівна Білогірська селищна радаБілогірський ліцей імені І.О. Ткачука8
460Сугак МиколаОлександрович Гуменецька сільська радаКолубаївська Гімназія 9
461ТанчукУлянаГеннадіївнаАнтонінська селищна радаСтарокостянтинівський НВК10
462ТарасюкПолінаОлегівнаШепетівська міська радаШепетівський навчально-виховний комплекс №3 у складі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою" Хмельницької області8
463Татарчук ДавидМаксимовичКрасилівська міська рада39
464Татарчук ДавидМаксимовичКрасилівська міська радаГімназія 38
465ТищукОлександрСергійовичШепетівський Шепетівський НВК 111
466ТімченкоВалеріяОлександрівнаШепетівська міська радаНетішинська гімназія ,, Ерудит "8
467ТкачукДіанаВолодимирівнаНетішинська міська радаНетішинська гімназія "Ерудит" Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області8
468ТкачукМаксимВасильович Нетішинська міська радаНетішинська гімназія Ерудит8
469ТкачукАнастасіяВ'ячеславівнаКам"янець-Подільська міська радаПНК Антей9
470ТокарАннаОлександрівнаТеофіпольська селищна радаПоляхівський ліцей9
471ТолмачоваМаріяАртемівнаШепетівська міська радаГімназія №3 Шепетівської міскої ради Хмельницької області8
472Трибунал Володимир В'ячеславович Старосинявська селищна радаСтаросинявський ліцей імені Олександра Романенка10
473ТузоваАнгелінаОлександрівнаНоводунаєвецька селищна радаДунаєвецький ліцей Новодунаєвецької селищної ради10
474ТумашІринаВіталіївнаСлавутська міська радаСлавутська гімназія №68
475ТуржанськаСофіяАнатоліївна Антонінська селищна радаЛіцей №78
476ТуржанськаСофіяАнатоліївна Хмельницька міська радаЛіцей№78
477ТурукДавидВадимовичХмельницький Хмельницький ліцей 1710
478Урбан ГаннаАндріївнаВолочиська міська радаВолочиський НВК9
479Уткін Владислав Володимирович Нетішинська міська радаНетішинський академічний ліцей 11
480ФедакВалеріяДмитрівнаРозсошанська сільська радаРужичанський ліцей9
481Федорчук ІванСергійовичШепетівська міська радаНетішинський ліцей №19
482ФіліпчукВладиславВ'ячеславовичКрасилівська міська радаКрасилівський ліцей10
483Хаснуліна Ангеліна Анатоліївна Дунаєвецька міська радаЛіцей №111
484ХвостоваОлександраАндріївнаСлавутський Нетішинський НВК11
485ХілінськийВолодимир Валерійович Кам"янець-Подільська міська радаЛіцей 1-3 ст "Славутинка"9
486ХлудєєваДар'яАндріївнаСлавутська міська радаСлавутський ліцей Славутської міської ради10
487Хоморецький ІванЯрославович Полонська міська радаПолонський ліцей номер 29
488ХоружаСофіяОлксандрівнаНетішинська міська рада Гімназія "Гармонія"9
489ЦвіраРоманВікторович Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради10
490ЦибенкоСофіяПавлівнаШепетівська міська радаНетішинська гімназія "Гармонія"9
491ЦимбалістийЄвгенійРомановичСтаросинявська селищна радаСтаросинявський ліцей8
492ЦИМБАЛЮКІЛЛЯМИХАЙЛОВИЧГаннопільська сільська радаКиликиївський ліцей8
493ЦіпкоЯнЮрійовичХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради10
494ЦісарРостикАндрійовичЧемеровецька селищна радаЧемеровецький Ліцей Номер 18
495ЧайкаАнастасіяОлександрівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка8
496Чемеровська АннаОлександрівнаЯмпільська селищна радаДідковецька8
497ЧепенкоКсеніяВікторівнаКам"янець-Подільська міська радаКам‘янець-Подільський ліцей |-||| ступенів «Славутинка»11
498ЧерквоІлляВікторовичАнтонінська селищна радаКунівський ліцей10
499ЧлекАнгелінаВікторівнаЯмпільська селищна радаВ'язовецька гімназія9
500Чорноус Валерія ОлегівнаКрасилівська міська радаГімназія №38
501Чорноус Валерія ОлегівнаКрасилівська міська рада39
502Чорноус Валерія ОлегівнаАнтонінська селищна радаГімназія №38
503ШаганецьСофіяВасилівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка 8
504Шайдюк Ростислав Юрійович Хмельницька міська радаСЗОШ №1211
505Шамрей СашаВалентинівна Староушицька селищна радаГрушківський ліцей 9
506ШатковськийМаксимМихайловичЧемеровецький Чемеровецький НВК №110
507ШахнюкАлінаВолодимирівнаСлавутська міська радаСлавутська гімназія номер 18
508Шахрай Дар’я РусланівнаКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський ліцей «Славутинка» Хмельницької обласної ради9
509ШвецьМихайлоОлександровичГрицівська селищна радаГрицівський ліцей10
510ШвецьУлянаАнатоліївнаБілогірська селищна радаБілогірський опорний заклад освіти ім. І.О. Ткачука11
511ШворобАртемАндрійовичСудилківська сільська радаСудилківський ліцей8
512ШевцоваАннаІгорівнаНетішинська міська радаНетішинська гімназія «Ерудит»8
513ШемчукВікторіяОлександрівнаКрасилівська міська радаЧепелівська гімназія імені Петра Шемчука9
514Шемчук Вікторія ОлександрівнаКрасилівська міська радаЧепелівська гімназія ім. П. Шемчука9
515ШиманськаАнастасіяПавлівнаКрасилівська міська радаКрасилівська гімназія №4 ім. П. Кізюна 9
516ШимчукАннаСергіївнаСлавутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути11
517Шістка АнастасіяСергіївна Деражнянська міська рада39
518Шмиголь ОлександраОлегівнаЛетичівська селищна радаЛетичівський ліцей 210
519ШостакНаталіяМиколаївнаПлужненська сільська радаКунівський ліцей 8
520Шостак КарінаМиколаївнаПлужненська сільська радаКунівський ліцей 11
521Шпаченко КатеринаОлександрівнаХмельницька міська рада11 ліцей8
522Шпоняк НазарЮрійович Нетішинська міська радаНетішинський Академічний Ліцей #111
523Штокалюк Катерина Русланівна Розсошанська сільська радаРозсошанський ліцей8
524ЩуцькаАнастасіяАнтонівнаГородоцька міська радаОпорний Заклад Городоцький Ліцей номер 49
525ЩуцькаСофіяБогданівнаДеражнянський Деражнянський ліцей №111
526Юрчук НазарЮрійовичХмельницька міська радаКунівський ліцей 10
527ЮрчукДаринаІгорівнаГаннопільська сільська радаКлепачівська гімназія Ганнопільської сільської ради Хмельницької області8
528ЮхимишинРостиславВікторовичДеражнянська міська радаЛозівський ліцей10
529ЯкимчукОлегАнатолійовичСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №79
530Яковчук Кіріл Юрійович Улашанівська сільська радаПеремишльська гімназія 9
531ЯкошевськаДаріяЮріївнаШепетівська міська радаГімназія №4 ім.Валі Котика9
532ЯкубкоВеронікаДмитрівнаГородоцька міська радаГородоцький ліцей №1 Городоцької міської ради9
533ЯмчукНазарОлександровичАнтонінська селищна радаКунівський ліцей10
534ЯмчукНазарОлександровичПлужненська сільська радаКунівський ліцей10
535ЯсінськийВячеславАртуровичДеражнянський Деражнянської ЗОШ 1-3 ступегнів №310
536Яцкевич Ірина Вікторівна Берездівська сільська радаБерездівський ліцей8
537ЯщукОлександр Олександрович Деражнянська міська радаДеражнянський ліцей №39