Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:
Про проведення Міжнародного етапу математичного конкурсу «Кенгуру» в Україні


Доводимо до Вас таку інформацію:

1. Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру» в Україні (далі – Конкурс) у 2020/2021 навчальному році буде проведено 18 березня 2021 року. (2-11 класи).

2. Заявки на участь у Конкурсі надсилаються до 14 лютого 2021 року на адресу організаційного комітету: вул. Караджича, 29, м. Львів, 79054, чи на адресу регіонального координатора grynchuklv@ukr.net або здійснити реєстрацію на сайті конкурсу.

3. Усі претензії щодо надісланих результатів оргкомітетом приймаються до 1 липня 2021 року.

4. Для якісної підготовки завдань, друку кольорових бланків Міжнародного етапу, книжок, сертифікатів, для виготовлення сувенірів для учасників та організаторів конкурсу та у зв’язку з теперішньою економічною ситуацією визначено, що сума зборів коштів з одного учасника у 2020/21 навчальному році не повинна перевищувати 27 грн.

5. Внесок, що має бути перерахований на розрахунковий рахунок Благодійного фонду «Ліцей», складає 25 грн від кожного учасника та повністю використовується для покриття витрат на організацію та проведення конкурсу Центральним організаційним комітетом, відзначення учасників його інтелектуальну та інформаційну підтримку.

6. Різниця між зібраними та перерахованими пожертвами використовується лише для забезпечення організації та проведення конкурсу в навчальному закладі чи об’єднанні навчальних закладів.

Координатор по навчальному закладу чи об'єднанні навчальних закладів на участь та ЗАЯВКУ 2 та КВИТАНЦІЮ не пізніше 16 лютого 2021 року для участі у - Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру – 2021».