Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:
Обласний фінал Прангліміне 2019


12 січня на базі Хмельницького ОІППО відбувся обласний фінал з усного рахунку Прангліміне. В відбірковому етапі Національних змагань на Хмельниччині прийняли участь більше тисячі учнів та дорослих. Вітаю всіх фіналістів з перемогою. Сьогодні багато з них досягли особистих рекордів і всі покращили результати в порівнянні з минулим роком.

В друге на обласному етапі перемогли Артем Ігнатенко (м.Старокостянтинів Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка, 5 клас) та Оксана Надобко (м.Хмельницький СЗОШ №12 м.Хмельницького, вчитель).

Разом з ними на Національному етапі змагань нашу область будуть представляти: Богдан Івасюк (НВК №2 м.Хмельницький, 3 клас), Віка Вегера (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст №1, 8 кл.), Олександр Кицун (Старосинявська ЗОШ І-ІІ ст №1, 9 клас), Юрій Ямполь (Камянець-Подільський ПНВК " Антей", учитель), Наталія Кучманюк (Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1, учитель).

Бажаю переможцям високих результатів на Національному фіналі. Висловлюємо вдячнісь за підтримку та солодкі подарунки естонській освітній організації Міксіке. Результати : https://miksike.net.ua