Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:
Проведено фінальний етап XXI Всеукраїнського учнівського турніру юних математиків імені професора М.Й.Ядренка


З 28 жовтня по 2 листопада 2018 року на базі Херсонського комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Школа гуманітарної праці» проведено фінальний етап XXI Всеукраїнського учнівського турніру юних математиків імені професора М.Й.Ядренка. Поборотися за звання найкращих, найталановитіших виявили бажання 14 команд юних математиків з різних куточків України. Збірна команда м. Кам’янця-Подільського «МathCoin» (учні Кам’янець-Подільського ліцею, Кам`янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області, керівник Роляк Мирослава Василівна, вчитель математики Кам’янець-Подільського ліцею), яка представляла Хмельницьку область, вперше виборола IІІ місце в фінальному етапі Всеукраїнського учнівського турніру юних математиків.

Вітаємо переможців турніру юних математиків: Зегельмана Марка - капітана команди, Іванюка Романа, Середюка Валентина та Наливайка Іллю.

Іванюка Романа, учня 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею, нагороджено Дипломами за найкраще опонування та успішний виступ в особистій першості в фінальному етапі XXI Всеукраїнського учнівського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка.

Дякуємо ректорату та викладачам фізико-математичного факультету КПНУ імені Івана Огієнка за співпрацю в підготовці учнівської команди до турніру.