Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:
Використання інноваційних методів та прийомів з метою формування ключових компетентностей учнів


22 лютого 2017 року в НВК №9 м. Хмельницького відбувся семінар-практикум вчителів математики та фізики з питання "Використання інноваційних методів та прийомів з метою формування ключових компетентностей учнів".

В семінарі взяли участь заступник директора з науково-методичної роботи Колесник І.В., голова методичного об’єднання вчителів точних наук Олійник О.В, вчителі математики та фізики НВК №9 та слухачі курсів підвищення кваліфікації Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти.

Заступник директора з науково-методичної роботи Колесник І.В. презентувала роботу навчального закладу. Олійник О.В. - голова методичного об’єднання вчителів точних наук розповіла про роботу вчителів з формування ключових компетентностей учнів. Вчителі закладу представили творчий звіт методичного об’єднання вчителів точних наук як форму методичної роботи.

В практичній частині семінару вчителі відвідали уроки у 7-В класі з алгебри по темі:"Розкаладання многочленів нам множники різними способами" (вчитель математики Возна О.І.) та урок фізики у 9-А класі по темі: "Електромагніти". (вчитель фізики Юзвик С.В.).

Інститут післядипломної педагогічної освіти вдячний адміністрації та педагогічному колективу НВК №9 за співпрацю і бажає творчого натхнення!