Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:
Онлайн-курс "GeoGebra для вчителів математики"


Шановні колеги!

Розпочав свою роботу відкритий онлайн-курс "GeoGebra для вчителів математики". Спочатку він планувався для педагогів Чернігівської області, але після публікації у соціальній мережі Фейсбук зацікавленість до нього виявили вчителі, методисти та викладачі математики фактично з усіх областей України. Тому запрошуємо всіх зацікавлених педагогічних працівників взяти участь у роботі онлайн-курсу.

16 грудня 2016 року (14-00) відбудеться друге заняття (вебінар) відкритого онлайн-курсу “GeoGebra для вчителів математики”.

На вебінарі планується розглянути наступні питання:

1. Використання програми динамічної математики GeoGebra для розв’язування задач зі шкільного курсу алгебри і початків аналізу.

2. Використання GeoGebra для побудови графіків функцій, розв’язування рівнянь та їх систем.

3. Використання модуля СКА (система комп'ютерної алгебри) програми GeoGebra для розв’язування задач зі шкільного курсу математики.

Зареєструватись на онлайн-курс можна тут ( http://matematikaikt.blogspot.com/p/blog-page_1.html)

Приєднатися до вебінару можна за адресою: Webinar.org.ua . Потрібно обрати тему: «Підготовка вчителів математики до використання інформаційних технологій у навчальному процесі загальноосвітніх навчальних закладів».

Більше інформації про онлайн-курс можна отримати на сайті центру "Інститут GeoGebra Чернігів, Україна" (https://sites.google.com/site/geogebrachernigiv )