Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:
Обласний семінар-практикум вчителів математики з питань вивчення профільного та поглибленого курсу математики у загальноосвітніх навчальних закладах


Відповідно до плану роботи Хмельницького ОІППО 16 вересня відбувся постійно діючий семінар-практикум вчителів математики, що викладають у 5-11 класах з поглибленим вивченням математики та у 10-11 класах, де математика вивчається на профільному рівні.

Даний захід традиційно зібрав як досвідчених учителів області, що працюють у класах з поглибленим та профільним вивченням математики так і тих, хто робить лише перші кроки у даному напрямку. В ході роботи семінару учасники розглянули особливості реалізації цілей та завдань програми профільного рівня у 10 -11 класах та поглибленого вивчення математики у 8 -11 класах.

У рамках практичної частини семінару вчитель математики Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки, переможець виставки педагогічних ідей "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" Кознюк Лариса Анатоліївна презентувала власні методичні та дидактичні розробки з алгебри та початків аналізу для 10-11 класів, що вивчають математику на профільному рівні.

Актуальні проблеми поглибленого вивчення математики у 8-11 класах розкрила вчитель математики Старокостянтинівського ліцею ім. М.С. Рудяка, керівник обласної творчої майстерні вчителів математики Шевчук Ніна Володимирівна. Вона, зокрема, зупинилась на вивченні задач з параметрами у 8-11 класах: прослідкувала логіку викладання даної теми у всіх зазначених класах, виділила основні типи задач та алгоритми їх розв’язання,