Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:
Увага! ФІНАЛ нового конкурсу підручників!


Шановнi освiтяни, хочемо нагадати про важливу для вас і нашого видавництва новину — розпочався другий етап Конкурсу підручників!

Відповідно до нового Положення про конкурсний відбір підручників для 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, ви маєте можливість ознайомитися з підручниками, що пройшли експертизу на першому етапi Конкурсу, і вибрати їх для своєї школи.

Уперше ви можете вплинути на те, за якими підручниками будуть навчатися ваші учнi!

Другий етап Конкурсу триває з 2 до 20 березня 2015 року, а це означає, що вже сьогодні ви можете перейти за посиланням http://ua.lokando.com/portal/statpage.php?id=common&page=competition_books, щоб ознайомитися з підручниками та зробити вибір.

Ви також зможете знайти на цьому сайті повну інформацію стосовно відбору підручників та заповнення форм-запитів.

Нагадуємо, що 24 із 26 підручників видавництва «Ранок» отримали гриф та пройшли у другий етап Конкурсу, тому видавництвом «Ранок» були розроблені презентації та вебiнари, якi ознайомлять вас iз новими пiдручниками та допоможуть визначитися з вибором.

Презентації підручників ви можете переглянути за посиланням: http://www.slideshare.net/e-ranok_2010 Відеозаписи вебінарів про нові підручники ви можете переглянути на YouTube-каналі за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCeFZd8UVIhapGoVVcpN6HDQ/videos

Excel-таблиця зі списком підручників та посиланнями на відеозаписи вебінарів та презентації: Завантажити таблицю