Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:
Обласний семінар-практикум вчителів математики з питання впровадження здоров’язберігаючих освітніх технологій на уроках математики


17 лютого на базі навчально-виховного комплекс №9 м. Хмельницького відбувся обласний семінар-практикум вчителів математики з питання впровадження здоров’язберігаючих освітніх технологій на уроках математики. В роботі семінару прийняли участь методист математики Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Гринчук Л.В, методист математики навчально-методичного центру Хмельницького міського відділу освіти Щур О.П. та вчителі математики міста Хмельницького та області.

Впровадження здоров’язберігаючих освітніх технологій на уроках математики в навчально-виховному комплексі №9 розкрила заступник директора з навчально- виховної роботи Маслій Оксана Петрівна. В рамках практичної частини семінару вчителі математики відвідали уроки у 5-му класі з теми «Віднімання дробу від натурального числа»( вчитель Возна Ольга Іванівна) та 6-му класі з теми «Множення раціональних чисел» (вчитель Зеленіна Тетяна Геннадіївна). Використання нестандартних та ігрових форм діяльності під час вивчення математики висвітлила Олійник Олена Володимирівна. В ході семінару відбулася презентація навчального закладу , яку представила заступник директора з навчально-методичної роботи Колесник Ірина Василівна.

НВК № 9 є учасникам Всеукраїнського проекту «Школа сприяння здоров’ю».