Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:
Міжнародна науково-практична конференція «Підприємницька компетентність учня як запорука його життєвого успіху» за підсумками українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом»


11 грудня 2014 року вчителі математики області стали учасниками Міжнародної науково-практичної конференції «Підприємницька компетентність учня як запорука його життєвого успіху» за підсумками українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом». У конференції, що проходила на базі гімназії №2 м. Хмельницького (директор Байдич В.Г.), взяли участь працівники Осередку розвитку освіти м. Варшави (Ева Бобінська); Роман Шиян – ректор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, координатор проекту в Україні; Ірина Вашеняк – проректор з наукової роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Тетяна Гільберг, Галина Войтович – координатори проекту в Хмельницькій області, викладачі та методисти ХОІППО, освітяни Хмельниччини.

У ході роботи конференції розглянуто питання формування підприємницької компетентності учнів на уроках з різних навчальних предметів, презентовано посібник для вчителя «Уроки з підприємницьким тлом», підготовлений у рамках проекту, який містить методичні поради з питань розвитку підприємницької компетентності учнів, та конспекти уроків з різних навчальних предметів, розроблені вчителями України та Хмельницької області зокрема. У посібнику висвітлено теоретичні засади використання інтерактивних методів навчання, інтерактивні вправи авторства польських освітян для групової форми роботи з учнями. Учасники конференції відвідали фрагменти уроків вчителів гімназії №2 (Чекіна Т. і Мотрук О.), взяли участь у дискусії щодо перспектив імплементації проекту в навчальних закладах Хмельницької області у 2015 році. Конференція була актуальною, змістовною та цікавою.