Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:
XVII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ


Інформаційний лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН країни «Про проведення фінального етапу XVII Всеукраїнського турніру юних математиків імені М.Й.Ядренка» №14.1/10-1648 від 27.05.2014
Про проведення фінального етапу
XVІI Всеукраїнського турніру
юних математиків імені М. Й. Ядренка

Повідомляємо, що фінальний етап XVІI Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М. Й. Ядренка планується провести в жовтні-листопаді 2014 року.

Турнір буде проведено відповідно до вимог Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (зі змінами), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1009, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056.

Отримати інформацію щодо умов участі у фінальному етапі XVІI Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М. Й. Ядренка можна за тел. (044)2481813- Гунько Лілія Вікторівна та на офіційній web-сторінці ТЮМу www.ukrtym.blogspot.com.

Завдання, що пропонуються для І етапу турніру (міжшкільних, районних, міських, обласних змагань), додаються.

Завдання для відбіркових етапів ХVІI Всеукраїнського турніру Юних математиків імені професора М.Й. Ядренка