Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:
Шановні учасники обласної Інтернет-олімпіади!


Щиро вітаємо вас з відкриттям
VІ обласної Інтернет-олімпіади з математики,
яка впевнено стартує на теренах області.

Цей захід стає все більш популярним серед учнів які цікавляться математикою, що свідчить про підвищення інтересу до інтелектуальних змагань серед ініціативної та талановитої молоді загальноосвітніх закладів області.

Переконані, що цікаві задачі, запропоновані для розв’язування, сприятимуть розвитку математичних здібностей, поглибленню знань, знайомству з новими темами та нестандартними методами розв’язування і стануть ще одним кроком на шляху пізнання законів математики.

Приємно відзначити, що переможці Інтернет-олімпіади, щорічно підтверджують свій високий рівень знань і стають переможцями ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Пеккоєв Владислав, учень Старокостянтинівського ліцею, переможець Інтернет-олімпіади 2012 року став призером ІVетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики .

У кожного з вас є можливість заявити про себе – довести, що саме ви заслуговуєте посісти призове місце в цьому інтелектуальному змаганні.

Тож бажаємо вам наснаги та вдачі у випробуванні! Нехай віра у себе, у свої здібності не полишає вас на шляху до перемоги!З повагою, члени оргкомітету та журі