Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:
Відбувся обласний семінар-практикум вчителів математики


19 вересня 2013 року на базі ХОІППО відбувся семінар-практикум вчителів математики з питань вивчення поглибленого курсу математики у 8 класах загальноосвітніх навчальних закладів.

семінар з математики

Актуальні питання пов’язані з організацією навчально-виховного процесу в класах з поглибленим вивченням математики, особливості реалізації цілей і завдань програми викладання даного курсу математики у 8 класах ЗНЗ та аналіз навчально-дидактичного забезпечення поглибленого вивчення математики розкрила Гринчук Л.В., методист математики ОІППО. Кисіль Т.М., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри прикладної математики ХНУ запропонувала присутнім огляд понятійний апарат та особливостей вивчення теми «Множини та операції над ними».

Гринчук Людмила Володимирівна
Кисіль Тетяна Миколаївна

Під час практичної частини Шевчук Н.В., вчитель-методист Старокостянтинівського ліцею ознайомила учасників семінару з основними напрямами вивчення курсу «Теорія подільності».

Вчитель-методист Хмельницького ліцею №17 Гулевата А.В. презентувала присутнім модель індивідуальної освітньої траєкторії розвитку учнів відповідно до їх особистісних потреб в контексті Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 н.р.

Вчителі з математики

У ході роботи семінару учасники розкрили основні проблеми викладання математики в класах з поглибленим вивченням математики, здійснили аналіз змістових ліній програми поглибленого вивчення математики та розкрили основні підходи її реалізації, обговорили вибір методичних шляхів й організаційних форм навчання. Для учасників семінару було організовано виставку навчально-методичного забезпечення поглибленого курсу математики 8 класу.

Семінар з математики в Хмельницькому
Посібники з математики